Przejdź do treści

Program premierowy 2016-11-22

18:00: Blok reklamowy
18:01: W obiektywie - serwis
18:17: Sport
18:21: Pogoda
18:22: Przegląd Prasy - Głos Głogowa
18:26: Poradnik Lokatora - SM Nadodrze w Głogowie
18:33: Spotkania władz z mieszkańcami Głogowa2016r.
18:42: Rozmowa z Jarosławem Helwigiem
18:52: Horyzonty Kulturalne
19:20: Kurier Miedziowy

Kraj Głogów Góra Kotla Kożuchów Przemków Wschowa Sława

Stanowisko idealne?

Głogów


 Rzecznik Praw Konsumenta w Starostwie Powiatowym w Głogowie to funkcja, która charakteryzuje się częstymi zmianami. Te najczęściej podyktowane są awansami osób zajmujących to stanowisko. Czy to kwestia doboru tak znakomitych pracowników? O tym powiemy w jutrzejszym serwisie.

Tłumy w Rynku

Głogów


 Wczoraj po południu Stare Miasto przeżyło prawdziwe oblężenie. A wszystko za sprawą Świątecznego Jarmarku, na którym pojawiła się kultowa ciężarówka Coca-Coli. Pojawiły się także namioty firmy. Największą atrakcją była możliwości otrzymania puszki z napojem z własnym imieniem i zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia. Chętnych nie brakowało. Ustawiały się długie kolejki. Wydarzenie to ściągnęło na starówkę nie tylko głogowian. Przyjechali także mieszkańcy ze Wschowy, Polkowic czy Żagania.

POSZŁO O MASKOTKĘ

Głogów


 Jak się okazuje nie tylko dzieci 6 grudnia czekają na prezenty od Mikołaja. Także dorośli liczą na jakiś upominek. Pewien głogowian tak bardzo tego dnia zapragnął mieć maskotkę charakterystycznego gościa z Laponii, że...zranił nożem swojego sąsiada.

WSZECHSTRONNIE UZDOLNIENI

Głogów


 Nie wystarczy tylko dobrze się uczyć, choć to jest chyba najważniejszy warunek. Aby otrzymać stypendium od Prezydenta Głogowa należy także wykazywać się innymi umiejętnościami i osiągać dzięki nim laury i wyróżnienia.

MIŁA TRADYCJA

Głogów


 Wzorem lat poprzednich Poseł Ewa Drozd w Mikołajki zaprosiła rodziców wraz z dziećmi, które były bohaterami poszczególnych edycji balów charytatywnych organizowanych przez parlamentarzystkę. Oczywiście nie zabrakło prezentów, a te nie były przypadkowe, bowiem dzieci same wcześniej w listach napisały co chciałyby dostać.

MIKOŁAJKI NA ROCKOWO

Głogów


 To były nietypowe Mikołajki dla podopiecznych Miejskiego Centrum Wspierania Rodziny. Specjalnie dla najmłodszych na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury w Głogowie zagrał zespół „Kilersi”.

PREZENT DLA KAŻDEGO

Głogów


 Do szkoły podstawowej nr 7 w Głogowie zawitał Mikołaj, a wizyta ta ucieszyła najmłodszych. Nie obyło się bez prezentów i specjalnego występu artystycznego. W tym dniu najmłodsi postanowili również przekazać prezent osobie potrzebującej.

CHCĄ SIĘ ROZWIJAĆ

Głogów


 Gimnazjum nr 4 w Głogowie dzięki swojej pracowni kulinarnej organizuje lekcje m.in. na temat przyrządzania zdrowych posiłków, w których udział biorą nie tylko uczniowie tej placówki, ale i również z innych szkół. Teraz szkoła ma szansę, aby uzyskać środki na rozbudowę pracowni co pozwoli uzyskać zdecydowanie wyższą jakość prowadzonych tam warsztatów.

TAJEMNICZO SKUTECZNI

Głogów


 W ubiegłym sezonie dużo się mówiło o celu jaki mieli zrealizować siatkarze Chrobrego Głogów. Z historii już wiemy, że skończyło się tylko na zapowiedziach. Od początku obecny sezon bardzo się różni od poprzedniego i nikt z przedstawicieli klubu nie chce zdradzać o co siatkarze powalczą w tym roku.

AKADEMICY ZA MOCNI

Głogów


 Seria porażek w wykonaniu piłkarzy Euromaster Chrobry głogów trwa nadal. Nie udało się jej przerwać w przedostatniej kolejce rundy jesiennej futsal ekstraklasy. Na własnym parkiecie w ostatnią sobotę euromasterowcy nie sprostali akademikom z Gdańska, z którymi przegrali 2:5.