Przejdź do treści

Program premierowy 2016-06-28

18:00: Blok reklamowy
18:01: W obiektywie - serwis
18:20: Sport
18:24: Pogoda
18:25: Przegląd Prasy - Głos Głogowa
18:30: Chrobry Głogów
18:37: Kurier Miedziowy
18:51: BK - wakacje w OW Master w Lubiatowie
18:55: BK - Dzień Ojca w Parafii Św. Klemensa
19:02: HK - Ryszard Rynkowski
19:26: Blok PowtórkowyKalendarz wydarzeń          cały miesiac...Kraj Głogów Góra Kotla Kożuchów Przemków Wschowa Sława

CZAS START!

Głogów


 Miejskie Centrum Wspierania Rodziny w Głogowie oficjalnie rozpoczęło wakacje. Wczoraj na baseny odkryte Chrobrego zaproszono całe rodziny. Ale na inaugurację letnich ferii w mieście czekały najbardziej dzieci, które po pracowitym roku szkolnym zasłużyły na ten wypoczynek.

NIE WYNIK A ZABAWA

Głogów


 Dzień wcześniej przed I Rajdem Powiatowym odbyły się Głogowskie Gry Uliczne. Impreza oparta na rozwiązywaniu różnych zadań rozproszonych po mieście zgromadziła ponad 70-ciu uczestników. W tym roku najlepiej poradziły sobie z nimi dziewczęta z drużyny Alibabki.

WCIĄŻ NA TOPIE

Głogów


 Ponad 20 płyt i dziesiątki przebojów. Takim dorobkiem muzycznym może pochwalić się zespół Lady Pank, który jest bez wątpienia jednym z najpopularniejszych zespołów rockowych w Polsce. I to właśnie ta kapela była gwiazdą ostatniego dnia Święta Miasta.

GROCHOWICKIE ŚWIĘTO

Głogów


 Impreza, która z roku na rok przyciąga coraz więcej fanów, a jej głównym celem jest propagowanie twórczości poety Edwarda Stachury. W tym roku organizatorzy zbliżającej się Stachuriady przygotowali jeszcze więcej atrakcji.

NOWA DRUŻYNA, NOWY TRENER

Głogów


 Siatkarze Chrobrego mają za sobą pierwszy trening. W drużynie zaszło bardzo wiele kadrowych zmian. Jest nowy szkoleniowiec i praktycznie pół nowego składu.

Premiera

Głogów


 Dziś po serwisie zapraszamy Państwa do obejrzenia pierwszego odcinka programy "Chrobry Głogów S.A. - Spółka wielu możliwości". A w nim relacja z oficjalnego rozpoczęcia wakacyjnych działań prowadzonych przez Trenerów Osiedlowych.

WESOŁY RAJD

Głogów


 Tu nie chodziło o to kto pierwszy pojawi się na mecie, lecz o to by przejechać całą wytyczoną trasę bez pominięcia wyznaczonych punktów kontrolnych i zaliczyć m.in. wszystkie konkurencje sprawnościowe, z wiedzy przyrodniczej, historycznej czy z umiejętności kierowania samochodem. Kilkanaście załóg w niedzielę wystartowało w I Rajdzie Powiatowym. Było dużo śmiechu i zaskakujących sytuacji.

DLA ZABAWY I NAUKI

Głogów


 Każde wsparcie dla Domu Dziecka w Głogowie jest cenne i cieszy dyrekcję oraz podopiecznych. Nie inaczej jest z salką komputerową, którą uroczyście oddano do użytku tuż przed rozpoczęciem wakacji. A było to możliwe dzięki osobom prywatnym.

POKAZAŁA OBRAZY

Głogów


 W swojej pracy stawia przede wszystkim na doświadczanie, proces twórczy i kreację. Joanna Kinder w Miejskim Ośrodku Kultury prowadzi m.in. zajęcia plastyczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Ale Joannę Kinder można także poznać jako malarkę, której place prezentowane są obecnie na wystawie w mokowskiej Galerii.

Rodzinnie na korcie

Głogów

2016/06/mikst.JPG


 12 osób wzięło udział w sobotnim deblowym turnieju tenisa ziemnego Mikst Rodzinny. Zawody zorganizowało Głogowskie Towarzystwo Tenisowe. W tym roku przeważały pary ojców z córkami. Ze względu na bardzo gwałtowne załamanie pogody turniej, dzięki uprzejmości właścicieli, przeniesiono na kryte obiekty Tenis Kul Club i tam je dokończono. Miejsce pierwsze wywalczyła para, ojciec z córką: Sławomir i Adrianna Klawińscy. Miejsce drugie zajęli, mama z synem: Dorota i Szymon Rzepeccy, natomiast trzecie, także ojciec z córką: Grzegorz i Justyna Dziadulewicz. Pary zwycięskie nagrodzono okolicznościowymi  pucharami i dyplomami, a wszystkich uczestników turnieju poczęstowano owocami południowymi.
zdjęcie: GTT